Catering na terenie Ciechanowa - Diamentowe Wzgórza

Już dziś możesz zamówić catering na imprezy okolicznościowe, bankiety i przyjęcia. W ofercie mamy szeroki zakres dań, przystawek i deserów, które udekorują stół na twoim przyjęci i zachwycą smakiem Twoich gości. Dowozimy catering do dowolnego miejsca na terenie Ciechanowa i okolic, a już niedługo w nowo powstałej Rezydencji Diamentowe Wzgórza zapraszamy na catering do naszej sali bankietowej. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów menu i terminu.

Rezydencja Diamentowe Wzgórza – Catering Ciechanów i okolice

W naszej rezydencji będziemy oferować usługi cateringowe. Dbając o dobro naszych klientów posiłki będą przygotowywane ze świeżych i najlepszych składników przez wykwalifikowane i doświadczone osoby. Nasza kuchnia przywiązuje ogromną wagę do najlepszych produktów które wpływają na niepowtarzalny smak i wartość posiłków. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu domu weselnego oraz organizując niezliczone ilości przyjęć i imprez jesteśmy wstanie zagwarantować catering na najwyższym poziomie dbając o kwestię smaku i zdrowie naszych Klientów. Pragniemy stworzyć dla Państwa miejsce w którym po ciężkim dniu będzie można się zrelaksować i zjeść pyszny posiłek. Rezydencja Diamentowe Wzgórza zapewni niepowtarzalny klimat i elegancki wystrój sali. Dla osób, które będą wolały zjeść obiad poza naszą Rezydencją przygotujemy możliwość zamówienia dań na wynos lub z dowozem do Klienta.

Usługi cateringowe od serca

W pasję gotowania wkładamy całe serce dlatego nasze posiłki są świeże, zdrowe i smaczne. Pyszna polska kuchnia i nie tylko. Nasze smaki zachwycą podniebienia najbardziej wymagających konsumentów. Nasza kuchnia to kuchnia regionalna z delikatnym nowoczesnym urozmaiceniem. Rezydencja Diamentowe Wzgórza to miejsce w którym nie znajdziesz niezdrowych polepszaczy smaku, które zamieniają menu cateringowe w niezdrowe i bez wyrazu dania. Codzienne posiłki muszą być przygotowane z dbałością o każdy szczegół, a więc skorzystaj z naszej oferty – Catering w Ciechanowie, a także okolicznych miejscowościach.

Cena usług cateringowych

Nasze usług cateringowe są przystępne na każdą kieszeni. U nasz znajdziesz zarówno dania obiadowe jak i zestawy dla imprez i przyjęć okolicznościowych. Realizujemy zamówienia dla dużych przyjęć i mniejszych kameralnych imprez. Przygotujemy catering na życzenie, a więc wszystko na czym zależy naszym Klientom.