Sala bankietowa imprezy i przyjęcia okolicznościowe w Ciechanowie

Rezydencja Diamentowe Wzgórza to nie tylko sala weselna. U nas możesz zaplanować imprezy okolicznościowe na każda okazję. Przeżyj chwile z najbliższymi w miłej atmosferze i pięknej sali. Nasze bankiety są zaplanowane i dopracowane ponieważ Rezydencja Diamentowe Wzgórza  to profesjonalizm który zapewni sukces Twojej imprezie. Niepowtarzalne menu i doskonały smak dań to gwarancja zadowolenia Gości. Chętnie uwzględnimy również Twoje sugestie i przygotujemy przyjęcie które będzie niezapomniane. Pozwól że zaopiekujemy się wszystkim na czym najbardziej Ci zależy. Oferujemy m.in.:

Osiemnastki, urodziny i imprezy dla młodzieży

Doskonała sala na osiemnastkę lub inną imprezę dla młodzieży. Duże, przestronne wnętrze z odpowiednią akustyką i profesjonalna obsługa zagwarantuje dobry klimat, który udzieli się zaproszonym gościom, którzy nie zejdą z parkietu do białego rana. U nas zorganizujesz imprezę dla Ciebie, rodzimy i przyjaciół gdzie w serdecznej i bezpiecznej atmosferze uczcisz ważny dzień w Twoim życiu.

Chrzest

Pozwól pierwszą uroczystą imprezę dziecka przeżyć w pięknym otoczeniu naszej Rezydencji. Organizujemy przyjęcia z okazji Chrzcin i zapewniamy piękny wystrój, który zachwyci wszystkich gości, a wystawny obiad Twoja rodzina będzie długo pozytywnie wspominać.

Komunie Święte

Każdy wie jak ważna dla dziecka jest Komunia Święta. Dzieci przeżywają ten dzień bardzo szczególnie, dlatego warto zorganizować przyjęcie komunijne, które będzie dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Nasza obsługa i piękny wystrój sali to gwarancja sukcesu i szczęścia naszego dziecka. Możesz liczyć na nasze wsparcie i doświadczenie w organizowaniu przyjęć komunijnych. Zadzwoń i zamów wolny termin.

Studniówki i połowinki

Swoją ofertę kierujemy również do szkół które organizują bale studniówkowe. Jesteśmy wstanie pomieścić dużą grupę uczniów i zapewnić im niezapomniany bal studniówkowy. Stawiamy na profesjonalizm obsługi i bezpieczeństwo uczniów, nauczycieli i rodziców. Wiemy jaką dużą odpowiedzialnością jest impreza takiej rangi. Ten wieczór przyszli maturzyści zapamiętają do końca życia. Nasza Rezydencja na pewno spełni oczekiwania Dyrekcji, Nauczycieli, Rodziców i Uczniów. Dla młodszych uczniów oferujemy organizacje połowinek.